Франчайзинг в Україні - ідея почати свій бізнес «з нуля».
Бізнес франчайзингу в Україні сьогодні на початкових стадіях розвитку. Робити прогнози в період усесвітньої фінансової нестабільності – ідея вельми непроста і суперечлива. Але гострота кризи в Україні поступово спадає, і доки планету всі також терзають катастрофи і стихійні лиха, потепління обстановки все ж відчувається. Наприклад, в банківському секторі - відносно кредитування. А це вже дуже хороша ознака того, аби говорити, що ідея франчайзингу в Україні розвиватиметься. Означає ще не довго, і незабаром можна чекати збільшення споживчого попиту, у тому числі і на франчайзинг в Україні. Окрім іншого, багато підприємців серйозно задумалися над необхідністю диверсифікації власної справи.
Багато TOP менеджерів в Україні торкнулася хвиля скорочень, безробіття і сьогодні залишається на високих для України показниках. Криза накрила хвилею багато компаній, особливо уразливими виявилися менеджери вищої ланки, які отримували досить високу зарплату і користувалися певним пакетом привілеїв. В період оптимізації витрат багато вчорашніх менеджерів виявилися без роботи і стали серйозно замислюватися, чи не пора почати свій бізнес з нуля - відкрити власну справу. Вчорашні менеджери захотіли само реалізуватися, застосувати всі знання, уміння і досвід, але вже у власній справі. Бізнес ідеї, які в стабільний час були мріями і здавалися далекими проектами, сьогодні стали як ніколи актуальними. Адже до відновлення споживчого попиту і збільшення купівельної здатності залишилося не так багато часу. Почати власний бізнес по франчайзингу сьогодні – означає завтра виявитися у виграші, особливо якщо йдеться про незаповнених споживчих нішах, які є у великій кількості на ринку України. Бізнес ідеї, реалізовані сьогодні, можуть дати відчутний відрив від конкурентів завтра. Почати свій бізнес з нуля, відкрити власну справу завдання досить серйозне і непросте, з певною долею рисок і випробувань. Світова практика вже довела, що придбання франчайзингу в Україні - це оптимальне рішення в даній ситуації.
Бізнес по франчайзингу в Україні – це різновид власної справи, бізнес ідеєю якого є система комерційних стосунків двох осіб – франчайзера і франчайзи. Тобто, франчайзер пропонує партнерові - франчайзи - почати власний бізнес, слідуючи перевіреній і успішній системі. Компанія франчайзер надає унікальну робочу бізнес-ідею, яку можна неодноразово використовувати в різних регіонах України. Франчайзинг в Україні означає розвиток згідно певного плану. Це можливість почати свій бізнес по франчайзингу, реалізувавши готові бізнес-ідеї, отримуючи підтримку, консультації, навчання персоналу, забезпечення всіма необхідними технологіями, у тому числі авторськими «ноу-хау», використовуючи маркетингову і рекламну підтримку. При цьому компанія франчайзи дістає можливість почати власний бізнес, не допускаючи поширених помилок і тим самим спростивши тернисту дорогу недосвідчених підприємців, яким в будь-якому разі вирушає кожен, хто вирішив власними силами почати свій бізнес з нуля.
Франчайзинг - це обгрунтовано найменші ризики для обох компаній. Франчайзер не вкладає власний капітал в розвиток мережі, а значить, в розвиток власної торгівельної марки. Саме тому навіть найбільші компанії віддають перевагу виходити на регіональні ринки за допомогою ділових партнерів. Компанії франчайзі стають володарями продуманої і випробуваної системи бізнесу. Кінець кінцем, порівняно з іншими партнерськими схемами, доля банкротств тут набагато менше.
Бізнес по франчайзингу в Україні, як і у всьому світі, є одній з найбільш безпрограшних і надійних систем свого бізнесу, завдяки чому банки із задоволенням дають позикові грошові кошти для таких проектів. Невблаганна статистика свідчить, 85% всіх нових компаній в світі припиняють свою діяльність протягом перших п'яти років. А з тих, які вирішили почати свій бізнес по франчайзингу, - лише 14%, а це істотна різниця для молодих підприємців, що бажають відкрити свій бізнес.
З часів середньовічної Франції слово «franchise» означало привілеї або «вільність», її давали королі своїм підлеглим васалам. Це могло бути право на полювання в королівських лісах, право торгівлі різними товарами, право на будівництво пивоварних заводів або доріг, право відкривати торгівельні крапки або організовувати ярмарки. Через час бізнес ідея стала популярною у всій Європі. Градоначальники стали давати торговцям франчайзинг - особливе право здійснювати торгівлю певними товарами в межах тієї або іншої території. За останнє п'ятдесят років франчайзинг став настільки популярним, що в Америці об'єм роздрібного товарообігу компаній -франчайзі склав 40%, а в Європі близько 30% всього товарообігу.
Це французьке слово дуже швидко стає звичним і для українських підприємців. Франчайзингові агентства і асоціації, наводять наступні дані: у Україні налічується більше 300 франчайзингових мереж торгівлі і послуг, що діють, і більше двадцяти тисяч торгівельних об'єктів, які використовують франчайзинг, займаючись торгівлею або надаючи послуги населенню. Сьогодні франчайзинг в Україні пропонує підприємцеві чималий вибір працюючих бізнес-ідей, які вже випробувані і довели свою ефективність. Франчайзинг в Україні має великий ціновий діапазон. Компанії, що пропонують франчайзинг, відточили свої бізнес-ідеї і випробували його часом, після чого вони готові поділитися своїм досвідом з партнерами. Звичайно, партнер повинен дотримуватися певних стандартів системи в своїй роботі, виконувати певні вимоги франчайзера, але при цьому у партнера з'являється можливість відкрити свій бізнес, уникнувши більшості помилок і можливого банкротства, оскільки франчайзинг має на увазі надання партнерові продуману і, що не маловажно, прописану схему бізнес ідеї з рекомендаціями і встановленими стандартами.
портал про Воронеж турция из воронежа цены Нашел прикольные темы на телефон.< Попередня | Наступна > |
---|